Witryna zrealizowana dzięki:

Kolejne zwycięstwo UKS Żagle’04/05

W sobotę 17 września na boisku w Wiązownej doszło do derbów dzielnicy Wawer. Na przeciw siebie stanęły zespoły PKS Serca Falenica oraz UKS Żagle. Spotkanie było bardzo zacięte. Do samego końca nie było wiadomo kto zwycięży. Gol w ostatniej minucie zdecydował o wygranej UKS Żagle.

Pierwszej połowy nie możemy zaliczyć do udanych. Ospałość i sporo błędów indywidualnych. Do przerwy wynik 4:1 dla Serca. W drugiej połowie było już zdecydowanie lepiej. Widać było więcej energii i chęci zwycięstwa, czym przewyższaliśmy naszych rywali. Dzięki czterem golom Michała Janika wyszliśmy na remis. W doliczonym czasie gry po ładnej drużynowej akcji do pustej bramki piłkę wbił Maciej Kuca, Chłopcy pokazali, że potrafią wyjść z beznadziejnej sytuacji i nadrobić sporą stratę bramkową. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Choć mecz zakończył się wynikiem 5:4, to goli dla naszej drużyny mogło paść jeszcze więcej – powiedział trener Mateusz Nagórski.

zagle04_001 zagle04_002