OFERTA ZAJĘĆ UKS NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę zajęć UKS na rok szkolny 2024/2025, która obejmuje następujące sekcje:

FALENICA (klasy 0-3)

• Integracja sensoryczna (zajęcia grupowe)
  • Integracja sensoryczna (zajęcia indywidualne)
  • Judo
  • Piłka nożna
  • Pływanie (grupa początkująca/nauka pływania, poziom średniozaawansowany)
  • Szachy
  • Szermierka
  • Tenis stołowy (dla klas 2-3)

Zajęcia dla Falenicy startują 2 września (poniedziałek) i będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć! Wyjątek stanowią zajęcia pływania, które rozpoczną się od 16 września.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku chłopcy z Falenicy mogą korzystać z zajęć pływania 1 lub 2 razy w tygodniu. Zajęcia pływania dla grupy średniozaawansowanej przeznaczone są dla chłopców, którzy posiadają już umiejętność poruszania się w wodzie i będą odbywały się w basenie sportowym, a zajęcia z nauki pływania dla grupy początkującej będą odbywały się w basenie rekreacyjnym.

Informujemy również, że do oferty zajęć dla klas 2-3 dołączył tenis stołowy.

Zajęcia grupowe integracji sensorycznej i pływania mają ograniczoną liczbę miejsc. Zajęcia te wystartują, jeśli zbierze się minimalna liczba chętnych. Po wyczerpaniu się limitu miejsc prosimy o kontakt mailowy z biurem klubu (biuro@ukszagle.pl) w celu zapisania na listę rezerwową.

Zapisy na zajęcia: [KLIK]

Wyjątek stanowią zajęcia indywidualne integracji sensorycznej w Falenicy- zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na biuro@ukszagle.pl . Terapeuta skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu zajęć. Informujemy, że ilość miejsc na terapię SI indywidualną jest ograniczona.

Regulamin zajęć: [KLIK]

Harmonogram UKS w Falenicy na rok szkolny 2024-25

Cennik Falenica i Międzylesie 2024-2025

MIĘDZYLESIE

• Klub biegacza (dla klas 7-8 SP i LO)
  • Koszykówka (dla klas 4-8 SP i LO)
  • Piłka nożna (dla klas 4-6 SP)
  • Pływanie (dla klas 4-8 SP i LO)- grupa średniozaawansowana i grupa sportowa
  • Siatkówka (dla klas 4-8 SP)
  • Tenis stołowy (dla klas 4-5 SP)
  • Trening funkcjonalny (dla klas 7-8 SP i LO)

Zajęcia dla Międzylesia startują 3 września (wtorek) i będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć! Wyjątek stanowią zajęcia pływania, które rozpoczną się od 16 września.

Na zajęcia pływania jest ograniczona liczba miejsc. Zajęcia te wystartują, jeśli zbierze się minimalna liczba chętnych. Po wyczerpaniu się limitu miejsc prosimy o kontakt mailowy z biurem klubu (biuro@ukszagle.pl) w celu zapisania na listę rezerwową.

Zapisy na zajęcia: [KLIK]

Regulamin zajęć: [KLIK]