Witryna zrealizowana dzięki:

Oficer STS „Pogoria” na spotkaniu Klubu Żeglarskiego

W ostatni poniedziałek, na spotkaniu Klubu Żeglarskiego, mieliśmy przyjemność gościć Pana Macieja Fideckiego – żeglarza z ogromnym doświadczeniem, członka KS Polonez oraz oficera pływającego na przepięknych żaglowcach: Pogorii oraz Zawiszy Czarnym.

Pan Maciej opowiadał o życiu na morzu, największych wyzwaniach i radościach jakie mogą nas spotkać na pokładzie statku. Poznaliśmy też podstawy budowy oraz zasad obsługi wielkich żaglowców. Wszystko to było podparte pięknymi zdjęciami z wielu rejsów w różne zakątki globu. Na koniec chłopcy zadawali wiele ciekawych pytań, z pewnością temat okazał się bardzo interesujący.

Dziękujemy za odwiedziny i życzymy powodzenia na kolejnych rejsach.


Przypominamy jednocześnie, że w najbliższą sobotę (12 grudnia) odbędzie się kolejna edycja 'REMONTU OMEGI’.
Spotykamy się o godz. 9:00 pod szkołą Żagle w Międzylesiu. Powrót przewidziany na godz. 15:00
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu prosimy o kontakt do czwartku (10.12) na mail: klub.zeglarski@ukszagle.pl