Orientacja na Mamę

I edycja imprezy sportowej dedykowanej dla Mam z dziećmi

Wyścig rowerowy „Ojcowie na Start” to już stały punkt w kalendarzu sportowych wydarzeń.
W tym roku stworzyliśmy coś zupełnie nowego, dedykowanego dla całych rodzin, a zwłaszcza Mam z dziećmi.
I edycja rodzinnej pieszej wycieczki „Orientacja na Mamę” odbędzie się w sobotę 14 kwietnia.

„Orientacja na Mamę” to drużynowy marsz na orientację z nutą rywalizacji, gdzie do przejścia będzie trasa pełna punktów zaznaczonych na przygotowanej przez nas mapie wschodniej części Międzylesia.

Informacje:

Data: 14 kwietnia 2018 r.
Godziny: 10:00 – 13:00
Miejsce: Międzylesie, start i meta na terenie Szkoły Żagle w Międzylesiu
Wpisowe: 20,00 zł od drużyny – drużyna składa się z Mamy i minimum jednego dziecka bez ograniczeń wiekowych.
Nagrody: dla wszystkich startujących dzieci przewidziane drobne upominki, dla najlepszych drużyn puchary i nagrody rzeczowe

Zgłoszenia – FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

[REGULAMIN]

Sprawmy, aby to wydarzenie stało się cyklicznym wydarzeniem na skalę wyścigu rowerowego, serdecznie zapraszamy!

ONM_2017_plakat