Witryna zrealizowana dzięki:

Trenerzy się doskonalą!

W sobotę 17 marca odbyła się III edycja warsztatów UKS Żagle. W szkoleniu wzięli udział trenerzy piłki nożnej pracujący w UKS oraz uczestnicy programu „Młoda kadra”. Spotkanie zostało zorganizowane w Strumieniach. Tematem przewodnim spotkania była gra 1 na 1 w ataku.

Głównym gościem warsztatów był trener Maciej Wierzbicki, koordynator w MKS Polonia Warszawa. Nasz prelegent swoją wiedzę zdobywał m.in. na stażach w Valencii czy Bayerze Leverkusen. Trener Maciej poprowadził przykładową jednostkę treningową na zawodnikach UKS Żagle z rocznika 2007. Chłopcy świetnie się spisali i udowodnili, że wiele potrafią.

Trzecia edycja warsztatów UKS Żagle za nami. Jak co roku było trochę teorii oraz praktyki. Trener Maciej podzielił się z nami pewnym sposobem myślenia o szkoleniu piłkarskim. Kilka rzeczy było bardzo inspirujących – powiedział Mateusz Nagórski, koordynator sekcji piłki nożnej.