Witryna zrealizowana dzięki:

„Piątkowa piłka” dla gimnazjalistów i licealistów. Ruszają zapisy!

W ostatnim czasie padają w kierunku UKS zapytania o zajęcia piłkarskie dla uczniów gimnazjum oraz liceum. Odpowiadając na tę potrzebę i zainteresowanie otwieramy zapisy na „Piątkową piłkę”. Zajęcia piłkarskie będą odbywać się w każdy piątek w godzinach 16.00-17.15 na pięknym boisku przy ulicy Patriotów 90 (PKP Miedzeszyn).

Podczas zajęć skupimy się nie tylko nauce piłkarskich umiejętności (panowanie nad piłką, zwody), ale będzie bardzo dużo gry oraz małych turniejów. Ponadto z grupą która się zgłosi, planujemy w weekendy rozgrywać mecze towarzyskie oraz turnieje z uczniami innych szkół. Po prostu będzie się działo! A to wszystko pod czujnym okiem trenera Mateusza Nagórskiego.

Chętnych prosimy o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na biuro[at]ukszagle.pl
Koszt udziału w zajęciach wynosi 85 zł za miesiąc. „Piątkowa piłka” ruszy, gdy zbierze się odpowiednia liczba osób.

Zapisy na „Piątkową piłkę” trwają do 31 marca 2018 roku!