Witryna zrealizowana dzięki:

Piękny pokaz baletowy Koników

Grupa Koników zaprezentowała się 27 października przed swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. Na widowni zasiadli również Rodzice. Młode adeptki sztuki tanecznej przygotowały piękny pokaz. Był on rezultatem zaledwie miesiąca pracy w tym roku szkolnym, co świadczy o dużym zaangażowaniu i motywacji dziewczynek. Cieszy nas fakt, że pozostałe dzieci mogły poznać jak koleżanki rozwijają swoją pasją do tańca, realizowaną podczas zajęć Przedszkolnego Klubu Sportowego. W tym roku każda z sekcji, będzie miała okazję zaprezentować swoje zajęcia podczas podobnych wydarzeń.

Najbliższe pokazy Przedszkolnego Klubu Sportowego to:

Żywe Szachy
25 listopada w g. 13:10 (4-latki), g. 13:40 (5-latki) – w strefach grup – prowadzi p. Adam Nojszewski

Sekcja Tańca
17 grudnia o g. 11:00 – na auli szkoły Strumienie – prowadzi p. Mateusz Mielcarz

Zapraszamy serdecznie wszystkich Rodziców, którzy chcieliby zobaczyć postępy swoich dzieci uczęszczających na zajęcia oraz wszystkich, którzy zastanawiają się nad zapisem do poszczególnych sekcji.