Witryna zrealizowana dzięki:

Piłkarskie rozgrywki o mistrza Wawra

W sobotę (4 lutego) odbył się pierwszy Turniej o Mistrza Wawra. W zawodach, które odbyły się w hali przy ulicy Poezji 5 wzięło udział 10 zespołów z rocznika 2005. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Żagle.

Faza grupowa była bardzo emocjonująca. Każda z drużyn chciała pokazać się z jak najlepszej strony, aby awansować do finału. Ostatecznie udało się to zespołom UKS Żagle oraz AP Radość. Po bardzo ładnym widowisku w duchu fair-play zwyciężył zespół UKS Żagle w stosunku 3:1.

Był to nasz trzeci turniej w ostatnim czasie. W dwóch poprzednich chłopcy zdobyli srebrne medale. Tym razem udało się zwyciężyć. Nasi zawodnicy zagrali świetne zawody. Zwycięstwo kosztowało dużo wysiłku, ale radość na koniec była niesamowita – powiedział Mateusz Nagórski, trener UKS Żagle.

Najlepszy zawodnik: Franciszek Stefaniuk – UKS Żagle
Najlepszy strzelec: Kamil Żak – AP Radość
Najlepszy bramkarz: Kacper Serwinek – Warszawska Akademia Piłki Nożnej

Dziękujemy Dzielnicy Wawer za zakup pucharów oraz medali.

Ostateczna klasyfikacja:

1. UKS Żagle I
2. AP Radość
3. WAPN
4. PKS Radość I
5. ZWAR I
6. Victoria Zerzeń
7. ZWAR II
8. PKS II Radość
9. UKS Żagle II
10. KS LAS

image

Wawer1

Wawer2