Witryna zrealizowana dzięki:

Piłkarze rozpoczęli ligowe zmagania!

W tym roku w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej biorą udział cztery zespoły UKS Żagle. Są to roczniki 2004/2005, 2006 oraz dwie drużyny z 2007. Za nami już pierwsze mecze, które ukazały duży potencjał młodych piłkarzy.

UKS Żagle ’04/05 1:1 Drukarz II Warszawa
UKS Żagle’ 04/05 3:1 UKS Białe Wilki
UKS Żagle ’06 9:1 KS Ursus
UKS Żagle ’06 15:1 Gwardia Warszawa
UKS Żagle ’07 II 15:1 Korona Warszawa

Rozpoczęliśmy nowy sezon imponująco. Cztery zwycięstwa i jeden remis, to świetny wynik. Cieszą nas bramki zdobywane przez chłopaków oraz ich entuzjazm, zaangażowanie i radość z uprawiania sportu. Widzimy jak bardzo chcą się uczyć i zdobywać nowe umiejętności. A to nas cieszy najbardziej, ponieważ na tym etapie, to właśnie rozwój naszych podopiecznych jest najważniejszy – powiedział koordynator sekcji piłki nożnej Mateusz Nagórski.

Zapraszamy na mecze naszych zespołów!

2004-1