Pokaz charakteru w Wesołej – rocznik ’06

Pod koniec lutego, drużyna 2006  wzięła udział w turniej halowym organizowanym przez KS Wesoła. Był to kolejny turniej, gdzie chłopcy pokazali niesamowity charakter i bardzo duże umiejętności.
W turnieju wzięło udział 8 zespołów systemem każdy z każdym. Po rozegraniu 7 spotkań nasi „Żaglowcy” okazali się najlepsi i po raz kolejny w tym roku odebrali złote medale.
Jedna z nagród indywidualnych powędrowała do naszego „snajpera” Oscara Lipki, który został królem strzelców (8 bramek)
Cieszy to, że u chłopców występuje powtarzalność gry, akcje budowane są od własnej bramki, jest dużo ruchu, wymienności pozycji oraz to co trener Grzegorz zauważył po ostatnim turnieju w Halinowie, że dużo elementów gry chłopcy potrafią przenieść z treningu na mecz. Turniej w Wesołej był tego najlepszym dowodem. Wielkie brawa!