Witryna zrealizowana dzięki:

Dwa turnieje rocznika ’04

W ostatnim czasie chłopcy z rocznika 2004 brali udział w dwóch turniejach halowych. Pierwszy odbył się 27 lutego w Pułtusku. Tam nasi młodzi piłkarze uplasowali się w połowie stawki, ostatecznie zajmując 5 miejsce. Odnieśli 3 zwycięstwa i 2 porażki. Turniej miał rangę ogólnopolską i stał na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.
Natomiast w sobotę 5 marca byliśmy organizatorami turnieju „Żagle Cup”. Udało się zaprosić 5 drużyn co pozwoliło zagrać mecze bardzo długie jak na halę (po 18 minut) systemem każdy z każdym. Obok naszej drużyny wystąpiły zespoły PKS Radość, Serce Falenica, AP Victoria Wesoła, Mokotów Lions i Józefovia Józefów.
Nasi chłopcy osiągnęli bardzo dobry wynik sportowy, zajmując pierwsze miejsce, odnosząc 4 zwycięstwa i 1 remis. Maciej Kuca został najlepszym strzelcem turnieju z 8 bramkami na koncie.