Witryna zrealizowana dzięki:

Przeciętny występ Żagli ’05 w Siennicy

W minioną niedzielę zespół rocznika 2005 rozegrał drugą ligową kolejkę. Naszym przeciwnikiem był PKS Life. Zawsze z przyjemnością odwiedzamy życzliwych jak zawsze gospodarzy z Siennicy. Spotkania w pięknej miejscowości za Mińskiem Mazowieckim to zawsze przyjemna choć daleka wyprawa.
– Pierwsza kwarta w naszym wykonaniu całkiem dobra. Nie zapowiadała, że spotkanie zakończy się tak dużym wynikiem i to na naszą niekorzyść. Przez cały mecz staraliśmy się budować akcje od samego bramkarza. W końcu chcemy nauczyć się grać w piłkę nożną. Udało nam się wielokrotnie ładnie wyjść od tyłu podaniami do bocznej strefy boiska. Często jednak kolejne podania były niecelne i chaotyczne. Brakowało koncentracji i wychodzenia na pozycje. Gospodarze grali mniej finezyjnie, ale skuteczniej. Cieszy walka i determinacja do ostatniego gwizdka. Wiemy nad czym skupimy się w najbliższym czasie. Naszym kolejnym rywalem będzie zespół OKS Otwock i na pewno postawi wysoko poprzeczkę. I dobrze, bo my lubimy sięgać wysoko – powiedział trener Mateusz Nagórski.
PKS Life Siennica 8:2 UKS Żagle ’05