Witryna zrealizowana dzięki:

Turniejowy weekend Żagli ’08

W ostatni weekend chłopcy z rocznika ’08 wzięli udział w dwóch turniejach.
Cześć grupy pojawiła się w sobotę rano na boiskach przy ul. Merliniego aby rozpocząć swoją przygodę w tegorocznej edycji Minimistrzostw Deichamnna. Występujemy tam jako drużyna Anglii. Nasza ekipa rozegrała dwa mecze, w których dzielnie walczyła z równymi rywalami.
Natomiast druga cześć chłopaków wzięła udział w niedzielnym turnieju zorganizowanym przez Szkołę Futbolu Warszawa. Turniej został rozegrany w przyjaznej atmosferze, z biegnącymi maratończykami w tle. Z pewnością chłopakom z Żagli należą się ogromne brawa, ponieważ z powodu niskiej frekwencji w naszej drużynie, zagrali wszystkie mecze bez żadnej zmiany. W ostatnich meczach brakowało im już sił, ale dzielnie walczyli do końca z herbem naszego Klubu na piersi.
Dziękujemy wszystkim naszym reprezentantom i czekamy na następne potyczki w rozgrywkach Deichmanna, które odbędą się 9 maja.