Witryna zrealizowana dzięki:

Przedszkolny Klub Sportowy cały czas rośnie!

Cieszymy się, że wpłynęło tak wiele zgłoszeń! Cieszy również entuzjazm dzieci do uprawiania sportu oraz chęci pracy i zabawy podczas różnych zajęć Przedszkolnego Klubu Sportowego. Po pierwszej turze zapisów istnieje możliwość dopisania się do poszczególnych grup. W przypadku dużej liczby chętnych będziemy starali się tam gdzie jest to możliwe dzielić grupy, żeby jak największa ilość chętnych mogła uczestniczyć w zajęciach. Są jeszcze miejsca na zajęciach gimnastyki korekcyjnej, szachów, tańca, szermierki. Jeżeli chodzi o balet miejsca wolne są wyłącznie w grupie dla początkujących w środy w godz. 14:55 – 15:40, natomiast jeżeli chodzi o piłkę nożną uruchomiona została dodatkowa drużyna w piątki w godz. 16:20-17:20.

W przypadku pytań lub chęci dopisania dzieci do poszczególnych sekcji prosimy o kontakt – biuro@ukszagle.pl

Dziękujemy za Państwa zaufanie!

HARMONOGRAM PRZEDSZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO UKS ŻAGLE

sezon 2015/16

ZOBACZ