Witryna zrealizowana dzięki:

Rywalizacja i dobra zabawa na zajęciach szermierki

Szermierka jest dyscypliną sportową, którą może trenować każdy. Idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez zawodnika Warszawianki – p. Andrzeja Packa, który swoją przygodę zaczął w 2000 roku. W takcie swojej kariery nie raz stawał na podium. Wielokrotny Mistrz Polski, Vice Mistrz Polski Seniorów. Jako trener zaszczepia miłość do szermierki już u najmłodszych zawodników.

Obecnie sekcja funkcjonuje w klasach starszych (4-6SP, GIM i LO) w poniedziałki od g. 15:00. Jeżeli byliby zainteresowani uczestniczeniem w tej sekcji, a występuje kolizja z innymi zajęciami, prosimy o kontakt. Istnieje również możliwość poszerzenia sekcji na zajęcia w klasach 0-3. Osoby zainteresowane prosimy również o taką informację na adres mailowy – biuro@ukszagle.pl W zależności od uczniów jacy zostaliby zgłoszeni oraz preferencji co do terminu zajęć mogłyby się one odbywać zarówno w siatce godzin (rekreacja), jak i po zajęciach szkolnych.