Witryna zrealizowana dzięki:

Reprezentacja rocznika 2009 na 150-leciu powstania Gminy Wawer

– W niedzielę 11 września drużyna UKS Żagle 2009 wzięła udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym z okazji 150-lecia powstania Gminy Wawer. Miejscem zmagań naszych młodych adeptów było Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Nadwiśle”. Organizatorzy podzielili zespoły na dwie grupy. UKS miał okazję rywalizować z Sercem Falenica i Akademią Piłkarską Łagiewnicki. Spotkania grupowe zakończyły się remisowo (kolejno 0-0 i 1-1). Dzięki takim rezultatom nasz zespół zajął drugą pozycję w grupie i mógł zagrać mecz o 3 miejsce w turnieju. Los skojarzył nas tym razem z Victorią Zerzeń. – Wszystkie spotkania dzisiejszego turnieju obfitowały w wielką dawkę emocji. Na twarzach dzieciaków widać było radość i pasję. Mimo pechowej porażki w meczu o 3 miejsce jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tę niedzielę mogliśmy spędzić razem. Dodatkowo każda z drużyn dziś rywalizujących skończyła zmagania z pamiątkowym medalem na szyi. Organizatorzy zapewnili również szereg atrakcji, które umiliły zawodnikom czas pomiędzy meczami. Był to nasz pierwszy turniej, ale na pewno nie ostatni – powiedział po turnieju Łukasz Rychlica.

2009-1