Witryna zrealizowana dzięki:

Rocznik 2006 nie zwalnia tempa – kolejne złoto!

W niedzielę 8 stycznia chłopcy rozegrali pierwszy w tym roku turniej pod balonem.
Do rywalizacji przystąpiło 8 warszawskich zespołów, podzielonych na dwie grupy.
Nasza drużyna rozegrała w sumie 5 spotkań z czego 4 wygrała i jeden zremisowała. Takie rezultaty dały zdecydowane 1 miejsce na koniec turnieju.

Rozegraliśmy 5 bardzo dobrych spotkań. Chłopcy imponowali skutecznością i bardzo dojrzałą grą. Na końcowy sukces zapracowała cała drużyna co mnie bardzo cieszy. Podsumowując, dobre przetarcie przed zbliżającą się zimową ligą FCB Escola Barcelona –  skomentował trener Grzegorz Tryliński.
Oprócz „złota” drużynowego odebraliśmy dwie statuetki indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Michał Wróblewski, a królem strzelców  Oscar Lipka. Wielkie brawa i gratulacje dla całego zespołu!