Witryna zrealizowana dzięki:

Rocznik 2009 otworzył sezon turniejem piłkarskim

W ubiegłą sobotę chłopcy z rocznika 2009 otworzyli swój sezon zmagań na turnieju zorganizowanym przez Pana Burmistrza dzielnicy Wawer. Działo się wiele, nasi chłopcy walczyli jak Lwy. Pokazaliśmy się z dobrej strony i dzięki zaangażowaniu do końca zajęliśmy dobre czwarte miejsce. Jest to dobra lekcja na kolejne zmagania jakie czekają nas w tym sezonie. Zabieramy się do ciężkiej pracy i obiecujemy coraz to lepsze wyniki.

„Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za szybką reakcję i dowóz chłopców na turniej gdyż na zebranie drużyny były tylko 2 dni” – skomentował trener Tomasz Tryk. Oprócz zmagań piłkarskich mogliśmy w przerwach podziwiać artystyczno- taneczne występy  oraz trening siatkarski prowadzony przez Pawła Zagumnego.