Witryna zrealizowana dzięki:

Ruszają zapisy na letni obóz piłkarski!

Już po raz siódmy UKS Żagle organizuje piłkarskie zgrupowanie. W tym roku obóz odbędzie się ponownie w Gutowie Małym, czyli malowniczej miejscowości w województwie łódzkim.

Już nie możemy doczekać się dnia wyjazdu! Sprawdzone i bezpieczne miejsce. Będziemy mieli dostęp do trzech świetnie przygotowanych naturalne boisk. Planujemy dobrze wykorzystać ten czas na poprawienie umiejętności piłkarskich (zarówno tych indywidualnych, jak i drużynowych), ale jak zwykle w harmonogramie dnia nie zabraknie czasu na wycieczki, zabawę, mecze towarzyskie, pracę własną, pogadanki a także dla najstarszych wolontariat w lokalnej parafii. Obóz piłkarski to świetny czas uśmiechu, ale również solidnego wysiłku – powiedział Mateusz Nagórski, koordynator sekcji piłki nożnej.

Zapisy poprzez e-mail: biuro[at]ukszagle.pl do 20 maja 2018 r.

Miejsce: Gutów Mały (woj. Łódzkie)
Termin: 05.08- 12.08.2018
Dla kogo: 1-7 klasa SP
Koszt: 1150 zł

oboz1

oboz