Witryna zrealizowana dzięki:

Sparing rocznika 2008

W minioną sobotę (08.10.2015) rocznik 2008 rozegrał mecz sparingowy z Akademią Piłkarską Radość.
Spotkanie odbyło się w trudnych warunkach – niska temperatura oraz silny deszcz, ale naszych zawodników to nie zniechęciło.Mecz wygrał zespół UKS Żagle różną kilkunastu bramek.

Naszym rywalem był zespół, który dopiero zaczyna przygodę z piłką nożną i tę różnicę w wyszkoleniu było widać na boisku. Kilka bramek strzelonych na początku przez naszych zawodników wyraźnie ich jeszcze zmotywowało, co zaowocowało wieloma golami w całym meczu. Chociaż rywal miał kilka akcji do strzelenia gola, to tym razem zabrakło im trochę szczęścia. Gratulacje dla Janka Kosieradzkiego, który rozegrał świetny mecz i ustrzelił hat-tricka! – powiedział po meczu trener Michał Pielech