Witryna zrealizowana dzięki:

Nasi bramkarze się doskonalą!

Bramkarze UKS Żagle znów będą mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności podczas specjalistycznych treningów. Zajęcia z bramkarskiego fachu prowadzi dla nas trener Bartłomiej Gołaszewski, który opiekuje się na co dzień m.in. bramkarzami z Akademii Polonii Warszawa. Pierwsze zajęcia w tym roku szkolnym już za nami. Trening odbył się w sobotę z samego rana na orliku przy ulicy Skalnicowej.

Zajęcia przebiegały w radosnej i przyjaznej atmosferze, gdzie wszyscy młodzi adepci intensywnie pracowali nad podnoszeniem swoich umiejętności. Śmiało można powiedzieć, że każdy dał z siebie sto procent – powiedział trener Bartek.

Zajęcia z trenerem Bartkiem będą odbywały się w pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 9.00 w Strumieniach. O tym kto jest przewidziany na trening bramkarski będzie informował chłopców oraz Rodziców trener drużyny.