Witryna zrealizowana dzięki:

Sparingi UKS Żagle 2009

Za nami intensywny weekend. W miniona sobotę oraz niedzielę młodzi piłkarze (rocznik 2009) rozegnali trzy sparingi. Pierwszym sparingpartnerem była drużyna z Akademii Sportu Wesoła, która po zaciętej walce musiała uznać wyższość naszych chłopaków. Podobnie było z naszym drugim przeciwnikiem a mianowicie drużyną z Józefovi Józefów. Chłopcy rozegrali bardzo dobre mecze. Tworzyli akcje na bardzo wysokim i składnym poziomie. Nie odpuszczali żadnej akcji. To był bardzo dobry sprawdzian a zarazem dobra motywacja przed niedzielnym sparingiem z Legią Warszawa. Spotkanie rozegraliśmy przy Łazienkowskiej na świetnych boiskach pod balonem. Zapewniona szatnia niedaleko Pierwszoligowych Legionistów i słowa trenerów dodały wielkiej siły w naszych zawodników. Dwie nasze drużyny nie odstępowały poziomem chłopcom z Łazienkowskiej a nawet w kilku aspektach bili ich na głowę co przełożyło się na wyniki, które w obu meczach były na naszą korzyść. Bardzo dziękuję Rodzicom za pomoc i za zaangażowanie. Bo pojawienie się po pracowitym tygodniu i sobotnich meczach o 8 rano pod stadionem Legii też jest nie lada wyzwaniem. – tak podsumował weekendowe spotkania trener Tomasz Tryk.

Zagle2009