Witryna zrealizowana dzięki:

Minimalna porażka Żagli 2006 z Escolą Barcelona!

W minioną niedzielę (29 stycznia) przy ulicy Ostródzkiej nasi chłopcy z rocznika 2006 rozegrali kolejny mecz w Zimowej Lidze. Tym razem przeciwnikiem był zespół z najwyższej „półki” reprezentacja Escoli Barcelona 2007. Drużyna ta w tym roczniku jest jedną z najlepszych w Polsce, bierze udział w licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Często rywalizuje ze starszymi chłopcami, gdyż w swoim roczniku nie mają sobie równych.
Taki mecz wzbudzał niesamowite emocje wśród chłopców, którzy mieli szansę zmierzyć się z taką ekipą.
Spotkanie było bardzo zacięte , co chwile zmieniał się wynik. Nasza drużyna grała jak równy z równym, bez żadnych kompleksów. Ostatecznie ulegliśmy utytułowanej drużynie 7- 9, ale chłopcom należą się ogromne brawa za ten mecz, za nawiązaną walkę.
 – Spotkały się dwa bardzo dobre zespoły. Od samego początku spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, padło dużo bramek. Nawiązaliśmy równo rzędną walkę, nie przestraszaliśmy się wyżej notowanego rywala. O końcowym wyniku zadecydowały szczegóły, popełniliśmy o dwa błędy więcej od przeciwnika. Jestem bardzo dumny ze swoich podopiecznych, praca z nimi to sama przyjemność.  Doświadczenia z takich meczów na pewno zaprocentują w przyszłości – podsumował spotkanie trener Grzegorz Tryliński.