Witryna zrealizowana dzięki:

Srebrne medale na OSiR Włochy Cup

W sobotę 28 stycznia zawodnicy z rocznika 2005 walczyli w turnieju OSiR Włochy Cup. Od samego rana chłopcy grali w pięknej, nowej hali położonej niedaleko stadionu RKS Okęcie.

Za nami wspaniałe zawody. Chłopcy przeszli przez grupę jak burza. Zwyciężyli we wszystkich 6 spotkaniach, pokonując między innymi (3:0) naszych lokalnych rywali, czyli Józefovię. W półfinale przepiękną i zaskakującą bramkę (zewnętrzną częścią stopy, stojąc tyłem do bramki) na wagę awansu do finału zdobył Franek Łukomski. I to wszystko na 5 sekund przed końcem meczu…Radość była nieprawdopodobna! W finale spotkaliśmy się z KS Raszyn i ulegliśmy 0:3. Rywale byli tego dnia po prostu lepsi. Jestem dumny z moich zawodników. Pokazali po raz kolejny ducha walki w obronie i odwagę w ataku – powiedział trener Mateusz Nagórski.

Leave a Reply