Witryna zrealizowana dzięki:

STREETBALL pod Żaglami

Chcesz sprawdzić swoje umiejętności koszykarskie w turnieju koszykówki ulicznej?
Jesteś żądny prawdziwych sportowych emocji?
Lubisz rywalizację w duchu far play?
Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź brzmi ‘TAK’ to STREETBAL POD ŻAGLAMI 2017 jest miejscem dla Ciebie!

Już 8 kwietnia (sobota) na boisku przy szkole Żagle w Międzylesiu (ul. Pożaryskiego 28) odbędzie się pierwsza potyczka miłośników koszykówki ulicznej 3×3. Na każdego zawodnika oprócz sportowych emocji czekać będzie bogaty pakiet powitalny oraz świetna zabawa przy dobrej muzyce. Każdy również otrzyma pamiątkowy medal. Najlepsi dostana statuetki, puchary i nagrody rzeczowe.

Nie czekaj dłużej- zapisz się już dziś i ZAGRAJ Z NAMI !

Dokumenty do pobrania:

POBIERZ Karta Zgłoszeniowa

POBIERZ – Zgoda Rodzica

POBIERZ – Regulamin

STREETBALL-2017