Witryna zrealizowana dzięki:

Święto Młodego Polaka – Rodzinny Piknik Sportowy dla przedszkolaków

Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważne wydarzenie dla naszych najmłodszych piłkarzy Uczniowskiego Klubu Sportowego ŻAGLE. Już w sobotę 18 czerwca 2016 r. na terenie Szkoły ŻAGLE (Falenica ul. Lokalna 51), w godzinach 10-13 odbędzie się Święto Młodego Polaka. Chcemy serdecznie zaprosić Państwa wraz z synami na to niezwykle ważne wydarzenie. Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy chłopcy wzięli udział. Motywem przewodnim całej imprezy jest nasza Ojczyzna i jej symbole; flaga narodowa, orzeł biały oraz hymn Rzeczypospolitej. Przewidujemy dużo atrakcji i zabaw dla chłopców. Główny harmonogram przewiduje:

1. Stacje w formie gier i zabaw.
2. Film patriotyczny.
3. Pogadanka z trenerami UKS ŻAGLE.
4. Mecze przedszkolne.

Oprócz wyżej wymienionych etapów imprezy planujemy wiele atrakcji dla najmłodszych. Zapraszamy m. in. do naszej kawiarenki na pyszne ciasta, odbędzie się również loteria fantowa oraz malowanie twarzy.

SMP2016_NET