Witryna zrealizowana dzięki:

Szermierka wraca do Międzylesia

Po kilku latach przerwy wracamy z zajęcia szermierki sportowej w Międzylesiu. Nasi pierwsi uczestnicy zajęć z przed kilku lat to dzisiaj czołowi zawodnicy Mazowsza i Polski. Pomysł wznowienia treningów wynika z chęci uczestnictwa w zajęciach uczniów z klas niższych. W chwili obecnej prowadzone są zajęcia w trybie ciągłym od przedszkola do klasy trzeciej.

A dlaczego szermierka?
„Szybkość wiatru” i „precyzja szwajcarskiego zegarka”, tak najlepiej można określić cechy, które są najważniejsze dla każdego szermierza. W tym pięknym i czystym sporcie nie ma miejsca dla nieczystych zagrań. To właśnie wyróżnia ten piękny sport od wielu innych. Tylko tu „mały może wygrać z dużym”, a waga i wzrost nie ma znaczenia. Tymi krótkimi słowami chcielibyśmy zachęcić osoby do uczestnictwa w zajęciach nauki szermierki. Tylko tu każdy znajdzie coś dla siebie. W szermierce nie ma modelu mistrza, więc każdy może nim zostać. Zajęcia prowadzone są przez trenerów i instruktorów jednego z najlepszych klubów w kraju i na świecie – Kluby Szermierzy Warszawianka. Tu każdy z uczestników zajęć traktowany jest indywidualnie, a sposób nauki szermierki na każdym poziomie zaawansowania przebiega w przyjemnej i profesjonalnej atmosferze.

Zapraszamy do zapisów przez formularz: https://ukszagle.sportsmanago.pl/rekrutacja