Witryna zrealizowana dzięki:

Trenerzy piłki nożnej na szkoleniu MZPN

W dniach 10-11 grudnia, pięciu trenerów z sekcji piłki nożnej UKS Żagle wzięło udział w kurso-konferencji organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. W sobotę prelegentem był trener z akademii młodzieżowej Borussii Dortmund – Michał Zioło, natomiast następnego dnia swoją wiedzą i doświadczeniem dzielił się aktualny trener Radomiaka Radom – Verner Lička.

Poruszane były bardzo ciekawe tematy za zakresu szkolenia dzieci i młodzieży. Takie konferencje to dla trenera zawsze duża motywacja do dalszej pracy i rozwoju, jak również poszerzenie jego zbioru ćwiczeń i gier. Jedną z takich gier – zaprezentowaną przez trenera Borussii – z pewnością wprowadzę swoim zawodnikom na treningu – powiedział po szkoleniu trener Tomasz Tryk.