Witryna zrealizowana dzięki:

Trenerzy UKS Żagle się szkolą

Trenerzy UKS Żagle Dawid Woźniakowski, Tomasz Tryk oraz Maciej Sobolewski wzięli udział w kursie UEFA C. W trakcie kursu nasi trenerzy poszerzali wiedzę dotyczącą szkolenia w zakresie piłki nożnej. Wszyscy trzej zdali egzaminy i otrzymali licencję trenerską UEFA C. Gratulujemy!

Ponadto w piątkowy wieczór trenerzy piłki nożnej spotkali się w sali konferencyjnej szkoły Strumienie. Były to pierwsze warsztaty zorganizowane przez trenerów z sekcji piłkarskiej.

– W naszych warsztatach wzięło udział kilkunastu trenerów. Wspólnie próbowaliśmy odpowiedzieć na pytania: co to znaczy być dobrym trenerem? Jaka jest rola trenera? W jaki sposób pracować z wychowankami? Pojawiło się wiele bardzo ciekawych intuicji. To początek cyklicznych spotkań podczas których będziemy wspólnie dzielić się wiedzą – powiedział koordynator sekcji piłkarskiej Mateusz Nagórski.

W spotkaniu wzięli udział nie tylko trenerzy UKS, ale również szkoleniowcy, którzy na co dzień pracują w innych warszawskich klubach, a także dr Andrzej Zieliński  z warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

– Gratuluję Wam. Bardzo mi się podoba, co tutaj słyszę. Trzymam kciuki za UKS Żagle! – powiedział dr Andrzej Zieliński.