Witryna zrealizowana dzięki:

I Otwarty Turniej Szachowy Szkoły Żagle

Drodzy uczniowie „Żagli” z Międzylesia i Falenicy! Serdecznie zapraszamy Was na I Otwarty Turniej Szachowy, który odbędzie się 9 kwietnia 2016 roku o godz. 10.00 w Szkole Żagle w Międzylesiu przy ulicy Pożaryskiego 28. Będzie to pierwszy historyczny turniej, na którym będziemy gościć zawodników z całej Warszawy i okolic. Warto się z nimi zmierzyć i pokazać swoją siłę. Na szachownicy oczywiście 😉 Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest zarejestrowanie się do 7 kwietnia na liście zawodników. W tym celu prosimy wysłać e-mail na adres mariusz.tkaczyk@sternik.edu.pl lub zapisać się poprzez formularz zgłoszenia.

ZGŁOSZENIE – formularz zgłoszeniowy na turniej

KOMUNIKAT – komunikat turnieju

I Otwarty Turniej Szachowy 2016 - plakat