Witryna zrealizowana dzięki:

Trzy roczniki w Poznaniu

W miniony weekend (2-3 kwietnia) trzy najstarsze grupy piłkarskie wybrały się w podróż do stolicy Wielkopolski. Program wycieczki był bardzo bogaty. Chłopcy obejrzeli na żywo mecz Ekstraklasy Lech Poznań : Śląsk Wrocław, odwiedzili Akademię Lecha Poznań oraz spotkali się z koordynatorem Krzysztofem Chrobakiem, rozegrali również mecze towarzyski.

– Począwszy od 4 klasy organizujemy dla piłkarzy raz w roku wyjazdy do różnych miast. To świetny czas na integrację i różne przygody. Tym razem odwiedziliśmy Poznań. Nocowaliśmy w zaprzyjaźnionej szkole „Skrzydła”. Chłopcy sami sobie przygotowywali śniadania i kolacje.
Było dużo sportu. Rozegraliśmy mecze towarzyskie z Błękitnymi Wronki oraz Polonią Środa Wielkopolska. Szczególnie interesujące było spotkanie z koordynatorem Chrobakiem, który opowiedział w jaki sposób funkcjonuje Akademia Lecha Poznań. Nasi chłopcy wykorzystali okazję i zasypali koordynatora mnóstwem pytań. Gdzie pojedziemy w przyszłym roku? Już nad tym pracujemy – powiedział trener Mateusz Nagórski.