Turniej 2008 w Rembertowie

W sobotę 15 grudnia dwie drużyny z rocznika 2008 UKS Żagle wzięły udział w turnieju ASzWoj w Rembertowie. Obie ekipy zaprezentowały się z dobrej strony, ambitnie walcząc o każdą piłkę w każdym meczu. Bardzo cieszy fakt, że wyrównane mecze z dobrymi rywalami udało się wygrać. Niestety były też spotkania poza naszym sportowym zasięgiem. Ostatecznie obie drużyny zajęły miejsca w środku stawki.
Na każde spotkanie wyszliśmy bardzo skoncentrowani, co przyniosło dobre efekty. Zazwyczaj strzelaliśmy pierwsi bramkę, a podczas krótkich meczów turniejów jest to ważne. Mogę powiedzieć, że chłopcy dali z siebie wszystko. Bardzo im zależało, aby wygrać każdy mecz – powiedział po turnieju trener Michał Pielech