Turniej Niepodległościowy 2015 już za nami!!

W minioną sobotę 14.11.2015 w hali szkoły Strumienie odbył się coroczny Turniej Niepodległościowy. Była to już IV edycja tego wydarzenia, która przyciągnęła tłumy kibiców – rodziców.

W turnieju wystąpiło w sumie 11 drużyn z rocznika 2006. Obok naszych zespołów udział brały ekipy z Józefowa, Wiązownej, Otwocka, Karczewa, Marek i Warszawy. Każdy mecz przyniósł niesamowite emocje, a żaden kibic nie mógł powiedzieć, że się nudzi. Było mnóstwo goli, zwrotów akcji i parad bramkarskich.

Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, do czego przystosowała się nasza drużyna zdobywając I miejsce!!

Popularni „Żaglowcy ” pokonali w finale Advit Wiązowna.

Mecz był bardzo emocjonujący i zacięty, a o końcowym zwycięstwie decydowały rzuty karne, które nieco lepiej strzelali nasi zawodnicy i to oni mogli się cieszyć z końcowego sukcesu!!

Wielkie brawa dla całej drużyny i oby więcej takich chwil!!

Warto dodać, że najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został  Oscar Lipka , który zdobył w 6 meczach 11 bramek!! Gratulacje!!

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla rodziców, sponsorów i wszystkich którzy byli zaangażowani w organizację.