Witryna zrealizowana dzięki:

Turniejowy weekend rocznika ’08

W przedświąteczny weekend (19-20 grudnia) zawodnicy z drużyny rocznika ’08 prowadzonej przez trenera Michała Pielecha, wzięli udział w dwóch turniejach. Krótkie relacje poniżej:

TURNIEJ O PUCHAR URSYNOWA

Miejscem sobotnich zmagań była piękna hala sportowa przy ul. Koncertowej, gdzie 'pod balonem’ znajdują się trzy boiska ze sztuczną trawą, stwarzając świetne warunki do gry, nawet w zimę. Naszymi grupowymi rywalami były trzy bardzo mocne zespoły: SEMP Ursynów, Delta Warszawa oraz Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego. Niestety, ale przeciwnicy byli dla nas tego wieczoru za silni i nie udało nam się wyjść z grupy. Nasi piłkarze grali pierwszy raz na tak dużym boisku (po 7 zawodników), więc zdecydowanie zabrakło doświadczenia w starciach z drużynami, które mają za sobą już wiele meczów w takim ustawieniu. Przed nami jeszcze dużo pracy, aby zaprezentować się lepiej w marcowej odsłonie tego turnieju.

TURNIEJ HEART CUP FALENICA 2015

Dzień później zawitaliśmy w hali w Falenicy, aby wziąć udział w turnieju organizowanym przez lokalnego rywala PKS Serce Falenica. W grupie naszymi rywalami były drużyny ZWAR II Międzylesie, UKS Junak Warszawa oraz Mazur Karczew. Po fazie grupowej, niezależnie od zajętego miejsca, każda z drużyn miała do rozegrania jeszcze dwa mecze. W tych spotkaniach mierzyliśmy się z zespołami gospodarza oraz Młodymi Orłami z Pułtuska. Na niedzielny turniej powołani zostali chłopcy głównie z klasy 1c, a więc z rocznika 2009. Niestety, ale różnica fizyczna pomiędzy naszymi chłopcami a rywalami była nie do przeskoczenia. Choć widać było, że nasi chłopcy grają zdecydowanie lepiej z meczu na mecz. Być może szykuje się nam typowa drużna turniejowa, niczym reprezentacja Niemiec. Dziękujemy organizatorowi za dobrze przygotowany turniej i praktyczne nagrody, chłopcy już korzystają z nich na treningach.

ZDJĘCIA Z TURNIEJÓW: