Witryna zrealizowana dzięki:

UKS Żagle dla najmłodszych

Jednym z ważnych elementów misji Uczniowskiego Klubu Sportowego Żagle jest wsparcie społeczności lokalnej oraz placówek edukacyjnych. Chcemy dzielić się wiedzą, talentami oraz radością, którą jest dla nas prowadzenie zajęć sportowych z najmłodszymi. W związku z tym stworzyliśmy program UKS Żagle dla najmłodszych.

W ramach programu przedszkola mają możliwość zaproszenia trenerów UKS Żagle do własnej placówki, aby przeprowadzili jednorazowo bezpłatnie zajęcia ruchowe o profilu piłkarskim. Wierzymy, że nasz program przysłuży się promocji zdrowego trybu życia, a także rozkocha przedszkolaków w ruchu oraz aktywności fizycznej.

Cieszymy się z zajęć piłkarskich, które przeprowadziliśmy w Przedszkolu Integracyjnym nr 86 oraz Przedszkolu Myszka Mepi. W ciągu dwóch dni w zajęciach wzięło udział ponad 100 chłopców i dziewczynek! Zajęcia prowadzone były w charakterze bajki, dzieci dobrze bawiły się, a przy tym poznawały elementy gry w piłkę nożną. Uśmiech i radość na twarzach dzieciaków dają poczucie satysfakcji, że to był dobrze spędzony czas. W najbliższym czasie odwiedzimy kolejne placówki z Wawra oraz okolicznych gmin – powiedział Mateusz Szymański, trener UKS Żagle.

IMG_20170512_114926_Fotor

IMG_20170511_120159_Fotor