Witryna zrealizowana dzięki:

VIDEO I FOTORELACJA Z FESTIWALU TAŃCA 2021

Dnia 20 czerwca 2021 r. w Szkole STRUMIENIE w Józefowie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Tańca, który został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Żagle” i Szkołę Tańca „Mat Dance Studio”.
Impreza miała charakter pikniku rodzinnego o tematyce tanecznej. Na wydarzeniu swoje umiejętności jako pierwsi zaprezentowali tancerze PKS z sekcji DANCE MIX 4 KIDS prowadzonej przez pana Mateusza Mielcarza w przedszkolu STRUMIENIE. Następnie prezentowały się dzieci z innych przedszkoli, w których zajęcia taneczne prowadzone są przez instruktorów ze szkół tańca Mat Dance Studio i AleBale. Łącznie na scenie odbyło się 20 występów tanecznych, w których wzięło udział 280 dzieci. Kibicowali im nie tylko rodzice, ale także rodzeństwo, a nawet dziadkowie i przyjaciele rodzin.
Na Festiwalu Tańca nie zabrało również innych atrakcji. Dzieci mogły zobaczyć i przejechać się na prawdziwych kucykach, skakać na dmuchanych zamkach, wchodzić na ściankę wspinaczkową, pomalować buźkę, a razem z rodzicami zjeść pyszne lody, watę cukrową i popcorn oraz inne przysmaki z food trucków.

Wydarzenie było współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Józefów.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji i zdjęć z Festiwalu Tańca!