Witryna zrealizowana dzięki:

Wakacyjne Kluby Sportowe Przedszkolnego Klubu Sportowego

Pierwszy miesiąc wakacji był bogaty w atrakcje dla dzieci przebywających na dyżurze letnim w Przedszkolu.

Przedszkolny Klub Sportowy zaoferował aż 6 rodzajów klubu sportowych – trwających tydzień czasu i następujących po sobie przez 5 kolejnych tygodni!

  • Wakacyjny Klub Baletowy i Wakacyjny Klub Tańca Ludowego

Od 16 do 20 lipca w Przedszkolu Strumienie odbywały się zajęcia wakacyjne z baletu oraz zajęcia wakacyjne z tańca ludowego prowadzone przez p. Paulinę Kroplewską-Kurach. Dziewczynki świetnie się bawiły i nauczyły wielu ciekawych figur i tańców. Mogły również przebierać się w różne stroje i wcielać się w różne postacie podczas tańca. Zachęcamy do zapisu na zajęcia z panią Pauliną – są jeszcze wolne miejsca.

  • Wakacyjny Klub Piłkarski

Podobnie jak przed laty i w tym roku zawodnicy Przedszkolnego Klubu Sportowego “Żagle”, mieli okazję na przełomie czerwca i lipca brać udział w Wakacyjnym Klubie Piłkarskim.
Chłopcy, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na zajęciach piłkarskich, tym razem mieli okazję posmakować futbolowych emocji w niezwykle intensywnym wymiarze. Zajęcia odbywały się przez dwa tygodnie i aż pięć razy w tygodniu! Na każdej jednostce uczestnicy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem dwóch trenerów, którzy starali się przekazać swoim podopiecznym jak największą dawkę uśmiechu i piłkarskiej wiedzy – Na każdej jednostce treningowej kluczowym dla nas słowem jest ”zabawa”. Wspólnie z trenerami uznaliśmy, że w tym wieku bardzo istotne jest połączenie elementów sprawności ogólnej z kształtowaniem czucia piłki. W formie gier i zabaw staramy się wszystkim młodym zawodnikom przekazać jak najwięcej pasji, ale ważny dla nas jest również fakt, jak chłopcy radzą sobie z futbolówką przy nodze – powiedział trener Łukasz Rychlica.
Na treningach nie mogło zabraknąć form “małych gier”, które w trakcie trwających Mistrzostw Świata w Rosji cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczestników. Każdy z nich mógł poczuć się jak reprezentant w czasie Mundialu i walczyć o zdobycze punktowe dla swojego kraju.

PKS-wakacje2018-balet