Witryna zrealizowana dzięki:

Wewnętrzna rywalizacja chłopców z 2010 rocznika

W sobotę 3 marca 16 zawodników z rocznika 2010 stanęło do rywalizacja w turnieju wewnętrznym. Rozgrywki były oparte na idei turnieju holenderskiego, czyli każdy zawodnik zbiera punkty indywidualnie, na swoje konto, a po każdym meczu zmienia się składy. Dzięki temu chłopcy grają w różnych konfiguracjach składów. Ponadto był to też czas intensywnej rywalizacji (prawie 1,5 godziny gry) z małymi przerwami na zmianę drużyn, boisk i oczywiście łyka wody.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Tomek Watrakiewicz (zdobył 19 z 24 możliwych punktów).
Drugie miejsce ex aequo zajęli: Ignacy Rogowski oraz Jędrek Berse (po 17/24 punktów).

Turniej w takiej formule jest niezwykle atrakcyjnym wydarzeniem. Co chwilę chłopcy grają w zupełnie innych drużynach i za każdym razem mają szansę na zwycięstwo. Dodatkowo jest to również czas integracji i poznawania nawzajem swoich stylów gry – powiedział trener Michał Pielech

2010-03.03.2018