Witryna zrealizowana dzięki:

Wiadomości piłkarskie 29-30.10.2016

Piękno sportu, które czasami smakuje gorzko

Hutnik Warszawa 4:2 UKS Żagle Warszawa

W sobotni poranek spotkaliśmy się na stadionie Hutnika przy ulicy Marymonckiej. Na dosyć zaniedbanym, ale historycznym obiekcie rozegraliśmy bardzo ważny mecz.

Rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Przez 20 minut pierwszej połowy dominowaliśmy i wszystko wskazywało na to, że Hutnik nie będzie miał dzisiaj za dużo do powiedzenia. Mieliśmy kilka świetnych okazji do wyjścia na prowadzenie, ale nie byliśmy tego dnia skuteczni. Zdominowaliśmy gospodarzy. Niestety po indywidualnych błędach tracimy gole, choć Hutnik prawie w ogóle nie odwiedzał naszej połowy. Po wymianie niczym w tenisie stołowym pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem 3:2 dla gospodarzy. W drugiej połowie Hutnik szybko dorzucił 4 bramkę i znów było nerwowo, a do naszej gry wkradł się chaos. Mimo to stworzyliśmy kilka sytuacji, które powinny zakończyć się golem. Tak się nie stało. Gospodarze wykorzystali wszystkie okazje, które mieli w meczu. Wielka szkoda, bo przegraliśmy ważny mecz. Szkoda również dlatego, że Żaglowcy byli zdecydowani lepsi. Ale tak to w sporcie bywa. To jest właśnie jego piękno, chociaż tym razem to piękno smakowało bardzo gorzko. Pociesza nas to, że są w naszych chłopakach duże możliwości i pokazali to po raz kolejny. Chłopaki pracujemy dalej! – powiedział trener Mateusz Nagórski.


Zwycięstwo orlików w Konstancinie

KS II Konstancin 3:5 UKS Żagle’07

W niedzielne przedpołudnie chłopcy z rocznika 2007 wybrali się na mecz z KS Konstancin.

Kibice mogli zobaczyć bardzo emocjonujące spotkanie. W pewnym momencie nasza drużyna przegrywała 3:2. Chłopcy się nie poddali. Wytrwale atakowali bramkę gospodarzy. Niesieni dopingiem Rodziców dostali dodatkowych sił i ostatecznie udało się zwyciężyć 3:5. Dziękujemy naszym kibicom za wspaniały doping, który bardzo pomógł Żaglowcom w odniesieniu zwycięstwa – powiedział trener Mateusz Nagórski.

Dzięki uprzejmości gospodarzy spotkania, jesteśmy w posiadaniu video z tego spotkania: