Witryna zrealizowana dzięki:

Wreszcie jest!- Sekcja boksu w UKS Żagle!

W październiku uczniowie klas pierwszych i drugich LO Żagle a w listopadzie ich młodsi koledzy z klas 7 i 8 SP w ramach zajęć wychowania fizycznego odwiedzali bardzo ciekawe miejsce: UNIQ FIGHT CLUB.

Magiczna atmosfera jednego z najlepszych bokserskich gym’ów w Warszawie przyciągała uwagę i motywowała do ciężkiej pracy treningowej. Lekcje WF’u w tym niezwykłym miejscu nie należały do najłatwiejszych ale z pewnością dawał wielką satysfakcje uczniom, którzy dzięki temu niejednokrotnie przesuwali granice swoich fizycznych i mentalnych możliwości. Podczas wymagających lekcji chłopaki poznawali podstawy boksu i kickboxingu, czyli m.in.: właściwą postawę, sposoby poruszania się, techniki ciosów prostych i sierpowych oraz podstawowe kopnięcia.

Wielu uczniów po zakończonym cyklu zajęć wf w UFC czuło niedosyt. Wychodząc temu naprzeciw z przyjemnością informujemy, iż udało się zebrać grupę licealistów, którzy chcą kontynuować przygodę ze sportami uderzanymi, w związku z tym od grudnia UKS Żagle w porozumieniu z Uniq Fight Clubem uruchamia sekcję sportów uderzanych. Zajęcia dla LO odbywać się będą w poniedziałki 14:00- 15:30 i we wtorki 15:00-16.30 w Uniq Fight Clubie (transport we własnym zakresie).

 

Zapisu można dokonać przez formularz: [KLIK]

Przy okazji informujemy, że jeśli znajdzie się grupa min. 6 uczniów klas 7-8 SP to jesteśmy w stanie uruchomić treningi również dla nich (w osobnej grupie)!

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Leave a Reply