Witryna zrealizowana dzięki:

Wydarzenia w roczniku 2006

Drużyna rocznika 2006 po bardzo dobrej zimie, gdzie wygraliśmy ligę zimową w Rembertowie przystąpiła do rozgrywek Mazowieckiej Ligi Piłki Nożnej. W tej rundzie gramy  na III stopniu rozgrywek. Początek sezonu był jednak bardzo nieudany. Kilka kontuzji oraz wiele różnych spraw spowodowało kilka porażek z rzędu, co drużyna mocno przeżyła. Co ciekawe w każdym  z przegranych meczów nie byliśmy drużyna słabszą, a mimo to znacznie przegrywaliśmy.

Ale kiedyś musiało „zaskoczyć” i wobec zasady „co nas nie zabije to nas wzmocni” przystąpiliśmy do meczu w ostatni weekend. Nareszcie wszystko działało tak jak powinno, strzeliliśmy 4 bramki co pozwoliło nam wygrać z solidną drużyną Olimpii Warszawa 4:3. Do dobrej gry  dołożyliśmy skuteczność, zaangażowanie i wreszcie wróciliśmy na zwycięski szlak. Oby już tak zostało bo sezon w pełni!!

Do boju UKS Żagle!!