Witryna zrealizowana dzięki:

XII Memoriał Marcina Rowińskiego – rocznik ’08

W sobotę 27 lutego 2016 roku drużyna UKS Żagle – rocznik 2008, wzięła udział w turnieju piłki nożnej: XII Memoriał Marcina Rowińskiego. Turniej został zorganizowany przez UKS Iwiczna na pięknym obiekcie sportowym gminy Lesznowola. W zawodach wystartowało w sumie 8 zespołów, m.in. Polonia Warszawa, SF Warszawa czy KS Konstancin. Rozegraliśmy w sumie 5 spotkań, wygrywając dwa i przegrywając 3 mecze. Warto nadmienić, że w naszym zespole grało w sumie trzech zawodników z rocznika 2009 i bardzo dobrze się zaprezentowali. Całej drużynie nalezą się brawa za wole walki i świetna postawę na boisku i poza nim. Triumfatorem całego turnieju została drużyna SF Warszawa – gratulacje! Dziękujemy również organizatorom, za świetnie zorganizowane zawody.

IMG_2848