Witryna zrealizowana dzięki:

ZA NAMI PÓŁKOLONIE PIŁKARSKIE- WINTER WORLD CUP

W pierwszym tygodniu ferii zimowych odbyły się piłkarskie półkolonie! Motywem przewodnim były Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Pierwszego dnia zawodnicy zostali podzieleni na reprezentację, co ciekawe kapitanowie wraz z kolegami z drużyny decydowali jaki kraj będą reprezentować. Oczywiście nie mogło zabraknąć reprezentacji Polski czy też Argentyny – świeżo upieczeni mistrzowie świata. Absolutnym debiutantem był zespół Wysp Świętego Tomasza i Książęca – na ten pomysł wpadł kapitan drużyny Ignacy.

Codziennie zawodnicy mieli okazję zdobyć punkty dla swojej reprezentacji poprzez rywalizację boiskową, wiedzę piłkarską lub dobre uczynki. Przez wszystkie dni pogoda dopisywała, dzięki temu chłopcy aktywnie spędzali czas wolny na placu zabaw lub boisku zewnętrznym. W ramach odpoczynku od piłki nożnej byliśmy na pobliskiej pływalni.
Na koniec półkolonii każdy uczestnik otrzymał nagrodę.