Za nami Turniej św. Józefa

W sobotę, 23 marca, rozegraliśmy turniej piłkarski dedykowany dla rocznika 2015. Hasłem przewodnim była gra FAIR PLAY, czyli zdrowa, sportowa rywalizacja zgodna z duchem gry i piłkarskiej przygody.
Zaprosiliśmy do nas nasze bratnie szkoły. Przyjechali chłopcy z Fregaty Gdańsk oraz prosto z Poznania przyleciały Skrzydła Poznań. Gościliśmy także MKS Agrykolę oraz Uczniowski Klub Sportowy Sprzymierzeni ze szkoły Przymierze Rodzin. My jako UKS Żagle, a zarazem gospodarze turnieju, wystawiliśmy trzy składy.
Młodzi piłkarze mieli prawdziwe piłkarskie święto i zostawili dużo sił, ale także radości na hali w Strumieniach. Tym razem nie było ostatecznej klasyfikacji wynikowej, ale bardzo chwalimy zaangażowanie chłopców i walkę w każdym meczu do końca. A przede wszystkim miłe gesty po faulach, uśmiechy, wzajemną pomoc i głośny doping! Czyli wszystko zgodnie z zasadą FAIR PLAY.
Pomiędzy meczami mogliśmy spędzić czas w kawiarence klubowej przepełnionej pysznościami oraz wziąć udział w loterii fantowej z gwarantowanymi upominkami i bardzo atrakcyjnymi nagrodami w losowaniu głównym. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i wsparli organizację turnieju.