Zacięty bój Żagli ’04 w Celestynowie!

W dniu wczorajszym (19.04) chłopcy 2004 rozegrali drugi mecz tej wiosny. Tym razem gościliśmy w Celestynowie, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Bór Regut.
Mimo chłodu jaki panował w niedzielne popołudnie wszyscy kibice zebrani na obiektach nie mogli narzekać na brak emocji.
Mecz toczył się w bardzo szybkim tempie, czego dowodem była bramka zdobyta przez nasz zespół już w 15 sekundzie spotkania.
Po kilku minutach gospodarze wyrównali, by za chwilę przegrywać 2:1 po kolejnej bardzo udanej akcji zespołowej naszej drużyny.
Taki przebieg meczu trwał do 3 kwarty. Przy wyniku 3:2 dla „Żaglowców” przydarzyły się w naszym zespole trzy proste błędy, co wykorzystali gospodarze i to oni w decydującej fazie meczu wyszli na dwubramkowe prowadzenie.
Kto obserwował mecz wiedział, że może się jeszcze dużo wydarzyć. I tak rzeczywiście było. W ostatniej kwarcie strzeliliśmy jeszcze dwie bramki, przy jednej gospodarzy.
Ostatecznie mecz zakończył się porażką naszego zespołu 6:5.
Zespół Boru Regut grał bardzo agresywnie, często na pograniczu faulu. Cieszy fakt, że nasi chłopcy mimo wysokiego pressingu gospodarzy potrafił wielokrotnie przesunąć się pod pole karne przeciwnika grając piłką, wymieniając dużo podań na jeden, dwa kontakty.
Mimo porażki trener był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, którzy zagrali bardzo dobre zawody.
Teraz dwa tygodnie przerwy i po weekendzie majowym wracamy do gry.