Witryna zrealizowana dzięki:

Pierwsze zwycięstwo UKS Żagle '02

Pierwsze zwycięstwo UKS Żagle ’02

W trzecim meczu rundy wiosennej zespół UKS Żagle ’02 spotkał się z drużyną SP Polonez Warszawa. Mecz odbył się na obiekcie przy ulicy Łabiszyńskiej.
– Za nami kolejny mecz z silniejszym fizycznie przeciwnikiem. Dla naszych zawodników nie stanowiło to jednak żadnego problemu. Walczyliśmy twardo i wykonaliśmy na boisku olbrzymią pracę. Mecz był dosyć wyrównany, choć ze wskazaniem na nas. Mieliśmy sporo miejsca i momentami zabrakło odpowiedniego podania na wolne pole, aby stworzyć sytuacje bramkową. Jesteśmy z trenerem Mariuszem bardzo zadowoleni z chłopaków. Przez prawie cały mecz goniliśmy wynik. Dzięki determinacji i ogromnej woli zwycięstwa ostatecznie udało się zwyciężyć 5:4. Jesteśmy na pewno zmęczeni, ale świadomi dobrze wykonanej pracy. Cieszymy się bardzo, że udało się wygrać. Najpierw trud, pot i łzy a teraz radość i odpoczynek – powiedział trener Mateusz Nagórski.
SP Polonez Warszawa 4:5 UKS Żagle’02 Warszawa