Witryna zrealizowana dzięki:

Żagle ’02 i ’05 towarzysko z Czarnymi Koszulami

W sobotę drużyna UKS Żagle’05 rozegrała mecz towarzyski z drugą drużyną Polonii Warszawa. Spotkanie zostało rozegrane na bocznym boisku Czarnych Koszul.
– Spotkanie rocznika 2005 z Polonią było naszym pierwszym wyjściem na świeże powietrze w nowym roku. Początek należał do gospodarzy, ale później zyskaliśmy przewagę i ostatecznie zwyciężyliśmy 4:1. Dobrze zaprezentowali się w środku pola Franek Stefaniuk oraz Michał Błaszczyk. Należy również pochwalić Franka Łukomskiego oraz Karola Malickiego, którzy z wielokrotnie z poświęceniem bronili dostępu do naszej bramki -powiedział trener Mateusz Nagórski.
Polonia II Warszawa r. 2005 1:4 UKS Żagle ’05
Również w niedzielę przy Konwiktorskiej pojawili się przedstawiciele UKS Żagle, tym razem rocznik 2002 oraz 2003. W dosyć mroźnych warunkach rozegraliśmy wartościowe spotkanie.
– To było nasze drugie wyjście na dwór. W nieco osłabionym składzie zagraliśmy z drugą drużyną Polonii’03 – powiedział trener Mateusz Nagórski.
– Rywal był wymagający. Wysoko postawił nam poprzeczkę. Dotkliwa była szczególnie pierwsza połowa spotkania, w której poloniści zdołali wyjść na trzybramkowe prowadzenie – podkreślił trener.
– Nasi zawodnicy nie załamali się i walczyli do ostatniej minuty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Czarnych Koszul. Bramki dla nas zdobyli Antek Trojanowski (dwa gole) oraz Mikołaj Zieliński. Trzeba jednak przyznać, że Polonia przewyższała nas dzisiaj kulturą gry. Przed nami jeszcze sporo pracy – zakończył trener.
Polonia II Warszawa r. 2003 4:3 UKS Żagle ’02