Witryna zrealizowana dzięki:

ZAPRASZAMY NA PIERWSZE LETNIE PÓŁKOLONIE DLA PRZEDSZKOLAKÓW- „W GŁĘBINACH OCEANU” (2-6.08.2021 R.)

W te wakacje Przedszkolny Klub Sportowy ma przyjemność zaprosić tegoroczne Wiewiórki i Koniki na pierwsze organizowane przez nas półkolonie dla przedszkolaków.

Półkolonie odbędą się w terminie 2-6.08.2021 r., a ich tematem przewodnim będą ‘’głębiny oceanu”. Podczas tygodnia półkolonii dzieci, w formie zabawy, będą poznawały tajemnie oceanu i jego mieszkańców (dowiedzą się m.in. czym jest rafa koralowa, jakie ryby można spotkać w morskich głębinach, jak wygląda ośmiornica i meduza).

Każdego dnia będą wykonywały prace plastyczne, rozwijające twórczość i wyobraźnie. Przygotują również masy sensoryczne- piasek kinetyczny i ciastolinę. Opiekę nad dziećmi sprawowały będą znane im już z Przedszkola wychowawczynie- pani Magdalena Bąk i pani Karina Piotrowska.

W związku z tym, że półkolonie organizowane są przez Przedszkolny Klub Sportowy, nie może zabraknąć też elementu sportowego. Codziennie odbywały się będą zajęcia taneczno-sportowe prowadzone przez trenerów PKS.

Oprócz tego na dzieci będzie czekała dodatkowa atrakcja – odwiedzą je alpaki!

Zajęcia stacjonarne (tzw. półkolonie) odbywały się będą od 8.30 do 16.30 (na podstawie zgłoszeń podczas inicjatywy uruchomiona zostanie świetlica, w godz. 8:00-8:30 i 16:30-17:00).

Koszt tygodnia półkolonii z posiłkami to 490 zł. Posiłki przewidziane są w godzinach: 9.00- śniadanie, 12:00- obiad,14:00- podwieczorek.

Zapisy na zajęcia prowadzone są przez formularz: [KLIK]

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy przyjmujemy do 7 czerwca.