ZAPRASZAMY NA WINTER WORLD CUP- PIŁKARSKIE PÓŁKOLONIE ZIMOWE (13-17.02.2023 R.)

Jak co roku, Uczniowski Klub Sportowy ŻAGLE organizuje zimową edycję półkolonii piłkarskich, czyli Winter World Cup. W tym roku odbędą się one w pierwszym tygodniu ferii zimowych tj. 13.02–17.02 w Szkole STRUMIENIE w Józefowie.

Na każdy dzień przewidziano wiele atrakcji. Oprócz codziennych treningów i meczów jest czas na gry i zabawy, konkursy, rekreację i pracę własną.

Zajęcia odbywają się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w hali Szkoły STRUMIENIE. Przewidziane są dwa wyjścia na basen. Obiady przygotowane są przez najlepszy zespół kucharzy. Półkolonie piłkarskie to świetna okazja do spędzenia aktywnie czasu podczas ferii. Zachęcamy do zapisów szykuje się niezapomniana przygoda.

Półkolonie będą odbywały się w godz.: 9.00–16.00 (w razie potrzeby od 8.00 zostanie uruchomiona poranna świetlica, a od 16.00 do 17.00 świetlica popołudniowa).

Opłata za tydzień półkolonii piłkarskich to 550 zł z obiadami lub 480 zł bez obiadów.

Zapisy przez: FORMULARZ ZGŁOSZEŃ