Witryna zrealizowana dzięki:

PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO TURNIEJU DLA ODWAŻNYCH

12 listopada odbył się Piłkarski Turniej dla Odważnych. Był to drugi z turniejów wchodzących w Cykl Turniejów Patriotycznych organizowanych przy wsparciu Miasta Józefów, które ufundowało medale i puchary dla naszych zawodników. Jak sama nazwa wskazuje tematem przewodnim wydarzenia była odwaga, ale nie tylko na boisku, lecz również w życiu.

Przeprowadziliśmy z uczestnikami pogadankę o odwadze. Na początku rozmawialiśmy o różnych sytuacjach boiskowych, podczas których piłkarz powinien być odważny, jednak czasami odwaga to również przyznanie się moralnie do błędu, choćby kosztem wyniku.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn piłkarskich m.in. Józefovia Józefów, która zajęła drugie miejsce i inne drużyny z pobliskich miejscowości. Zwycięzcami okazali się gospodarze czyli drużyna UKS ŻAGLE.

Oprócz rywalizacji oraz zmagań piłkarskich pomiędzy meczami czekały ciepłe przekąski w kawiarence.

Wszystkie uczestniczące drużyny zasługiwały na brawa za swoją postawę. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe, puchary i medale za pierwsze miejsca, a wszyscy biorący udział w rozgrywkach medale za udział.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju, które dostępne są po kliknięciu w link: [ZDJĘCIA Z PIŁKARSKIEGO TURNIEJU DLA ODWAŻNYCH]

Dziękujemy za świetną zabawę!